Jdi na obsah Jdi na menu

BRIGÁDA U HASIČSKÉHO DOMU, STAVĚNÍ MÁJE

11. 5. 2008

V sobotu 26.04.2008 od 8:00 hodin se sešli dobrovolní hasiči k úklidu okolí Hasičského domu a postavení letošního máje. Do akce, byl zapojen výbor, mládež i ostatní dobrovolní hasiči. Jmenovitě: Pavel Vašut, Petr Ťuka, Svatopluk Divin, Jaroslav Červený, Milan Bordovský, Břetislav Němec, Marie Cabáková, Mirka Plánková, Eliška Solanská, Diana Kretková, Tomáš Polách, Josef Křenek, Josef Ondruch, Miroslav Ondruch st., Martin Ondruch, Jiří Blinka, Tomáš Křenek, Jindřich Závorka, Franta Červený.Občerstvení zajistila paní Fárková.
Úklid, byl pojat celkově. Tudíž se vyklidill sráz za Hasičským domem, člověk by neřekl co se tam nalezlo. Od vánočních stromků až po truhlíky s kvítím. Při vyklízení srázu se zároveň uskutečnilo vymalování garaže a to nejduležitější na konec postavení letošní májky.
K zvelebení obce pomohli i Ohloklikaři, kteří vyčistili příkopy od benzinové pumpy po parkoviště u Pensionu Sachova studánka a částí přilehlých údolí, okolím přehrady a kempu.Dále natřeli návěsky a autobusovou zastávku.
Tímto bych ráda poděkovala všem hasičům za účast.

 

Náhledy fotografií ze složky BRIGÁDA U HASIČSKÉHO DOMU, STAVĚNÍ MÁJE

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář