Jdi na obsah Jdi na menu

Ohlášení pálení klestu na území Zlínského kraje

Ohlášení pálení klestu na území Zlínského kraje

 


 HZS Zlínského kraje spustil na svých internetových stránkách novou aplikaci, které umožňuje nahlásit občanům i firmám pálení klestí a odpadu po internetu. Hlášení o pálení klestí je připraveno tak, že uživatel vyplňuje do políček formuláře příslušnou obec, datum a čas pálení, jméno zodpovědné osoby, název zodpovědné organizace, telefon, dále přesné místo a způsob zajištění. V další části je nutné upřesnit místo podle mapy. Pro občany platí, že jim hlášení důrazně doporučujeme, pro firmy je to povinnost.

 více informaci ...

  • Ohlásit pálení klestí je stále možné i na telefonním čísle operačního střediska HZS Zlínského kraje: 950 670 222
  • Ohlášení se rozhodně neprovádí na čísla linek tísňového volání 112 a 150, které slouží výhradně pro přímé pomoci postiženým
  • Hasiči pálení nepovolují, evidence však operačnímu středisku slouží pro ověření místa pálení pro případ, že ve stejném prostoru bude ohlášen požár.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář